O SKLEPIE

CZEŚĆ!

Nazywam się Karolina Grembowska i odkąd pamiętam zaszywam się w swoich kątach, tworząc różne kreatywne rzeczy.  Nazwa mojej firmy- Inu to moja ksywka, którą przypisali mi już w dzieciństwie dziadek i tata, gdy mówili do mnie zdrobniale Inuś. Potem wśród znajomych przyjęła się krótsza wersja Inu, w takim stopniu, że teraz bardzo rzadko reaguję na swoje prawdziwe imię. Marka Inu to spełnienie moich marzeń, które trzymałam w sobie już od wielu lat i skupia się ona przede wszystkim na rękodziele.  

Od zawsze miałam artystyczną duszę. Jestem bardzo empatyczna i uszczęśliwianie innych sprawia mi ogromną radość. Posiadam introwertyczną osobowość i raczej unikam dużych skupisk ludzi. Uwielbiam tworzyć w samotności przy głośnej muzyce, bez której nie wyobrażam sobie życia.  

Rok temu ukończyłam Wzrornictwo, a aktualnie studiuję Grafikę Projektową na Akademii Sztuki w Szczecinie. Mała poprawka po pół roku działalności :) Postanowiłam oddać się w stu procentach mojej marce i zrezygnowałam ze studiowania. Był to dla mnie strzał w dziesiątkę bo od tamtej pory rozwinęłam bardzo swoją firmę jak i samą siebie.

Wyznaje zasadę podążania za swoją intuicją, słuchania swojego serca i spełnianie marzeń. A moje jedno z ulubionych powiedzonek w ostatnim czasie to: do odważnych świat należy! :)


Na tym sklepie zamówisz u mnie ręcznie robione przeze mnie zimowe i letnie akcesoria takie jak czapki czy bralety ale również tkane mięciutkie dekoracje ścienne- makatki. W tym celu zajrzyj do zakładki: RĘKODZIEŁO.

Dodatkowo przez kilka lat przetestowałam wiele rodzajów włóczek, sznurków, drutów, szydełek i najlepsze z nich pragnę sprzedawać w tym sklepie. 

Zapraszam Cię do śledzenia mnie na moich profilach społecznościowych:

- WŁÓCZKI INU na instagramie @wloczki.inu

- Włóczki inu na facebooku wloczki.inu

- moje rękodzieło na instagramie @inuinka

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów